ITEM: Oil Catch Tank Petcock Drain Tap suit PD1001
PRODUCT INFORMATION
PD1002 Oil Catch Tank Petcock Drain Tap
Replacement petcock tap for the SAAS PD1001 drainage kit.
Features:
Suitable for all SAAS and Trax by SAAS Catch cans with a drainage outlet, our PD1001 Petcock kit allows you to siphon off oil that has been captured in your catch can without the need to fully remove the assembly.
SHIPPING DETAILS
| SKU | PD1002 |
| Barcode | 9348391023842 |
| Length | 60mm |
| Width | 20mm |
| Height | 100mm |
| Cubic | 0.0001m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-PD1002 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$281.03
or 4 payments of $70.26 with
Info
$410.00
or 4 payments of $102.50 with
Info
$723.98
or 4 payments of $181.00 with
Info
$530.00
or 4 payments of $132.50 with
Info
$390.00
or 4 payments of $97.50 with
Info
$306.90
or 4 payments of $76.72 with
Info