| Maker | NISMO |
| Part Name | Intercooler Piping Set |
| Vehicle Make | NISSAN |
| Vehicle | SKYLINE GT-R |
| Model | BNR32 /BCNR33/bnr34 |
| Remark | Polished aluminium finish |
| Kit Contents | Intercooler upper flow pipe (within bumper) x 1 / intercooler lower flow pipe (within bumper) x 1 / collector tank upper flow pipe (within engine compartment) x 1 |
| Remark | This kit is designed to be used with Nismo intercoolers. The inlet pipe out sections are not included in this kit. |
| SKU | nismo-1446A-RSRx |
| Brand | NISMO |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.075000000m3 |
$69.95
or 4 payments of $17.49 with
Info
$179.99
or 4 payments of $45.00 with
Info
$91.00
or 4 payments of $22.75 with
Info
$89.99
or 4 payments of $22.50 with
Info
$171.00
or 4 payments of $42.75 with
Info
$119.99
or 4 payments of $30.00 with
Info