ITEM: Mini Air Breather Red 25mm Neck Urethane Base
PRODUCT INFORMATION
SHIPPING DETAILS
| SKU | SF8525 |
| Barcode | 9348391011313 |
| Length | 120mm |
| Width | 70mm |
| Height | 150mm |
| Cubic | 0.0013m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SF8525 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$370.00
or 4 payments of $92.50 with
Info
$52.79
or 4 payments of $13.20 with
Info
$1,209.00
or 4 payments of $302.25 with
Info
$48.93
or 4 payments of $12.23 with
Info
$1,605.79
or 4 payments of $401.45 with
Info
$284.00
or 4 payments of $71.00 with
Info