ITEM: LS Engine Oil Pressure Adaptor M16 X 1.5 Black
PRODUCT INFORMATION
Oil Pressure Adaptor for LS SERIES Engines
SGA1002 LS Oil Pressure Adaptor M16 X 1.5 Black
Features:
SPARES/SPECS
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGA1002 |
| Barcode | 9348391010767 |
| Length | 130mm |
| Width | 40mm |
| Height | 140mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SGA1002 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$58.70
or 4 payments of $14.68 with
Info
$12.95
or 4 payments of $3.24 with
Info
$322.23
or 4 payments of $80.56 with
Info
$278.67
or 4 payments of $69.67 with
Info
$129.95
or 4 payments of $32.49 with
Info
$213.33
or 4 payments of $53.33 with
Info
$174.13
or 4 payments of $43.53 with
Info
$187.20
or 4 payments of $46.80 with
Info