ITEM: Lock Nuts Splined Acorn Bulge 1/2 Pk 4
PRODUCT INFORMATION
923321 - Lock Nuts Splined Acorn Bulge 1/2 Pk 4
Important: Lock nuts come with a specific security key.
Please take note of the key number/letter on the security key itself. We recommend recording this in your vehicle owner's manual, and should you require a replacement key, quote the saved ID when re-ordering. Replacement keys can be ordered online or from your favourite stockist of SAAS Wheel Lock Nut sets.
SHIPPING DETAILS
| SKU | 923321 |
| Barcode | 9348391015588 |
| Length | 180mm |
| Width | 135mm |
| Height | 40mm |
| Cubic | 0.0010m2 |
| Weight | 0.50kg |
| SKU | SAAS-923321 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$259.00
or 4 payments of $64.75 with
Info
$219.00
or 4 payments of $54.75 with
Info
$172.47
or 4 payments of $43.12 with
Info
$21.95
or 4 payments of $5.49 with
Info
$24.75
or 4 payments of $6.19 with
Info
$479.95
or 4 payments of $119.99 with
Info
$17.03
or 4 payments of $4.26 with
Info
$285.31
or 4 payments of $71.33 with
Info