Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR TOYOTA 5VZFE-MB4012AM0.25
Part Number: MB4012AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | TOYOTA 5VZFE |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.655 |
| Length | 4.92 |
| Height | 1.61 |
| Width | 3.23 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB4012AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$128.58
or 4 payments of $32.15 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$137.28
or 4 payments of $34.32 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$335.19
or 4 payments of $83.80 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$566.05
or 4 payments of $141.51 with
Info