Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR Subaru FA20 FB20-MB5745XPG
Part Number: MB5745XPG
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | Subaru FA20 FB20 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.431 |
| Length | 0 |
| Height | 0 |
| Width | 0 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB5745XPG |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$141.40
or 4 payments of $35.35 with
Info
$148.49
or 4 payments of $37.12 with
Info
$232.23
or 4 payments of $58.06 with
Info
$127.67
or 4 payments of $31.92 with
Info
$176.41
or 4 payments of $44.10 with
Info
$114.86
or 4 payments of $28.71 with
Info
$117.83
or 4 payments of $29.46 with
Info
$97.24
or 4 payments of $24.31 with
Info