KINGS Crankshaft Main Bearings FOR SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 Housing Bore + .002-MB5739XPG.026
PART NUMBER: MB5739XPG.026
Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 Housing Bore + .002-MB5739XPG.026
Part Number: MB5739XPG.026
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 Housing Bore + .002 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.394 |
| Length | 9.84251968503937 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 3.93700787401575 |
(kingbear-MB5739XPG.026)
| SKU | kingbear-MB5739XPG.026 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |