Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 Housing Bore + .002-MB5739XPG
Part Number: MB5739XPG
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 Housing Bore + .002 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | |
| Length | 9.84251968503937 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 3.93700787401575 |
| SKU | kingbear-MB5739XPG |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$97.01
or 4 payments of $24.25 with
Info
$91.07
or 4 payments of $22.77 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$107.54
or 4 payments of $26.89 with
Info
$108.23
or 4 payments of $27.06 with
Info
$130.42
or 4 payments of $32.60 with
Info
$268.39
or 4 payments of $67.10 with
Info