Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR RENAULT C1E, E7F, K7J, C1J, C6J-MB 588AM0.25
Part Number: MB 588AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | RENAULT C1E, E7F, K7J, C1J, C6J |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.631 |
| Length | 5.91 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.56 |
| SKU | kingbear-MB588AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$76.88
or 4 payments of $19.22 with
Info
$181.90
or 4 payments of $45.48 with
Info
$210.73
or 4 payments of $52.68 with
Info
$74.36
or 4 payments of $18.59 with
Info
$109.14
or 4 payments of $27.29 with
Info
$243.67
or 4 payments of $60.92 with
Info
$95.86
or 4 payments of $23.96 with
Info
$205.01
or 4 payments of $51.25 with
Info