Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MITSUBISHI 4G91, 4G92, 4G93 16v-MB5176XP
Part Number: MB5176XP
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MITSUBISHI 4G91, 4G92, 4G93 16v |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.6292 |
| Length | 7.02 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB5176XP |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$207.97
or 4 payments of $51.99 with
Info
$152.39
or 4 payments of $38.10 with
Info
$89.23
or 4 payments of $22.31 with
Info
$176.41
or 4 payments of $44.10 with
Info
$245.96
or 4 payments of $61.49 with
Info
$281.42
or 4 payments of $70.36 with
Info
$203.63
or 4 payments of $50.91 with
Info
$366.08
or 4 payments of $91.52 with
Info