Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MITSUBISHI 4G63-MB 524AM0.25
Part Number: MB 524AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MITSUBISHI 4G63 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.97 |
| Length | 4.72 |
| Height | 2.28 |
| Width | 2.68 |
| SKU | kingbear-MB524AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$151.70
or 4 payments of $37.92 with
Info
$343.20
or 4 payments of $85.80 with
Info
$109.37
or 4 payments of $27.34 with
Info
$137.28
or 4 payments of $34.32 with
Info
$286.00
or 4 payments of $71.50 with
Info
$103.19
or 4 payments of $25.80 with
Info
$434.72
or 4 payments of $108.68 with
Info
$114.63
or 4 payments of $28.66 with
Info