Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MITSUBISHI 4G52-MB 577AM0.25
Part Number: MB 577AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MITSUBISHI 4G52 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.193 |
| Length | 7.09 |
| Height | 1.57 |
| Width | 3.54 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB577AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$158.56
or 4 payments of $39.64 with
Info
$423.28
or 4 payments of $105.82 with
Info
$263.69
or 4 payments of $65.92 with
Info
$244.82
or 4 payments of $61.20 with
Info
$86.26
or 4 payments of $21.57 with
Info
$73.91
or 4 payments of $18.48 with
Info
$86.71
or 4 payments of $21.68 with
Info
$112.35
or 4 payments of $28.09 with
Info