Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MITSUBISHI 4G32-MB 591AM
Part Number: MB 591AM
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MITSUBISHI 4G32 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.913 |
| Length | 4.72 |
| Height | 2.28 |
| Width | 2.68 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB591AM |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$80.31
or 4 payments of $20.08 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$128.58
or 4 payments of $32.15 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$137.28
or 4 payments of $34.32 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$335.19
or 4 payments of $83.80 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info