Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MAZDA VB, VC, MA, NA, UB, VA-MB 572AM1.5
Part Number: MB 572AM1.5
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MAZDA VB, VC, MA, NA, UB, VA |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.047 |
| Length | 5.71 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.76 |
| SKU | kingbear-MB572AM1.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$103.65
or 4 payments of $25.91 with
Info
$292.86
or 4 payments of $73.22 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$215.07
or 4 payments of $53.77 with
Info
$113.71
or 4 payments of $28.43 with
Info
$89.23
or 4 payments of $22.31 with
Info
$97.01
or 4 payments of $24.25 with
Info
$302.02
or 4 payments of $75.50 with
Info