Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR MAZDA B6, B6-T, ZM, B3, B5-MB5304AM0.75
Part Number: MB5304AM0.75
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | MAZDA B6, B6-T, ZM, B3, B5 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.631 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.02 |
| Width | 2.4 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB5304AM0.75 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$262.21
or 4 payments of $65.55 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$61.78
or 4 payments of $15.45 with
Info
$135.90
or 4 payments of $33.98 with
Info
$114.63
or 4 payments of $28.66 with
Info
$141.40
or 4 payments of $35.35 with
Info
$90.38
or 4 payments of $22.59 with
Info
$210.73
or 4 payments of $52.68 with
Info