Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR HONDA CIVIC 1438CC-MB5244AM0.5
Part Number: MB5244AM0.5
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | HONDA CIVIC 1438CC |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.606 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.02 |
| Width | 2.4 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB5244AM0.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$107.54
or 4 payments of $26.89 with
Info
$130.42
or 4 payments of $32.60 with
Info
$366.08
or 4 payments of $91.52 with
Info
$76.88
or 4 payments of $19.22 with
Info
$181.90
or 4 payments of $45.48 with
Info
$210.73
or 4 payments of $52.68 with
Info
$74.36
or 4 payments of $18.59 with
Info
$109.14
or 4 payments of $27.29 with
Info
$243.67
or 4 payments of $60.92 with
Info
$95.86
or 4 payments of $23.96 with
Info
$141.40
or 4 payments of $35.35 with
Info