Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR GENERAL MOTORS 265, 301 16v-MB5517AM 060
Part Number: MB5517AM 060
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | GENERAL MOTORS 265, 301 16v |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 2.187 |
| Length | 9.06 |
| Height | 1.57 |
| Width | 3.54 |
| SKU | kingbear-MB5517AM060 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$165.19
or 4 payments of $41.30 with
Info
$148.49
or 4 payments of $37.12 with
Info
$384.38
or 4 payments of $96.09 with
Info
$288.29
or 4 payments of $72.07 with
Info
$154.21
or 4 payments of $38.55 with
Info
$105.70
or 4 payments of $26.43 with
Info
$94.72
or 4 payments of $23.68 with
Info
$97.70
or 4 payments of $24.43 with
Info