Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR GENERAL MOTORS 326, 350, 389, 400-MB5511AM
Part Number: MB5511AM
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | GENERAL MOTORS 326, 350, 389, 400 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.698 |
| Length | 9.06 |
| Height | 1.57 |
| Width | 3.54 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB5511AM |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$97.01
or 4 payments of $24.25 with
Info
$91.07
or 4 payments of $22.77 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$366.08
or 4 payments of $91.52 with
Info
$107.54
or 4 payments of $26.89 with
Info
$108.23
or 4 payments of $27.06 with
Info
$130.42
or 4 payments of $32.60 with
Info