Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR GENERAL MOTORS 231 CI, V6 OHV-MB4018SI 010
Part Number: MB4018SI 010
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | GENERAL MOTORS 231 CI, V6 OHV |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 1.063 |
| Length | 6.3 |
| Height | 1.18 |
| Width | 3.54 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB4018SI010 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$223.08
or 4 payments of $55.77 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$146.20
or 4 payments of $36.55 with
Info
$98.38
or 4 payments of $24.59 with
Info
$286.00
or 4 payments of $71.50 with
Info
$158.56
or 4 payments of $39.64 with
Info
$104.34
or 4 payments of $26.09 with
Info
$97.93
or 4 payments of $24.48 with
Info