Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR GENERAL MOTORS 231 CI, V6 OHV-MB4017SI
Part Number: MB4017SI
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | GENERAL MOTORS 231 CI, V6 OHV |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 1.014 |
| Length | 6.3 |
| Height | 1.18 |
| Width | 3.54 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB4017SI |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$76.88
or 4 payments of $19.22 with
Info
$181.90
or 4 payments of $45.48 with
Info
$210.73
or 4 payments of $52.68 with
Info
$109.14
or 4 payments of $27.29 with
Info
$243.67
or 4 payments of $60.92 with
Info
$95.86
or 4 payments of $23.96 with
Info
$141.40
or 4 payments of $35.35 with
Info
$205.01
or 4 payments of $51.25 with
Info