Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR FORD (USA) Eng 445 T/Dies-MB5263CP 030
Part Number: MB5263CP 030
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | FORD (USA) Eng 445 T/Dies |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 2.105 |
| Length | 6.69 |
| Height | 2.64 |
| Width | 3.86 |
| SKU | kingbear-MB5263CP030 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$476.48
or 4 payments of $119.12 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$113.71
or 4 payments of $28.43 with
Info
$298.13
or 4 payments of $74.53 with
Info
$150.55
or 4 payments of $37.64 with
Info
$90.61
or 4 payments of $22.65 with
Info
$411.84
or 4 payments of $102.96 with
Info
$146.20
or 4 payments of $36.55 with
Info