Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR FORD 240 4.0L 65-75-MB 760SI 050
Part Number: MB 760SI 050
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | FORD 240 4.0L 65-75 |
| Pair Of set | 7 |
| Weight | 2.235 |
| Length | 7.09 |
| Height | 2.09 |
| Width | 3.62 |
| SKU | kingbear-MB760SI050 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$80.31
or 4 payments of $20.08 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$137.28
or 4 payments of $34.32 with
Info
$139.33
or 4 payments of $34.83 with
Info
$335.19
or 4 payments of $83.80 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$566.05
or 4 payments of $141.51 with
Info