Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR DATSUN L18,-MB 534AM0.25
Part Number: MB 534AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | DATSUN L18, |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 0.93 |
| Length | 6.69 |
| Height | 1.57 |
| Width | 2.87 |
| SKU | kingbear-MB534AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$97.24
or 4 payments of $24.31 with
Info
$105.70
or 4 payments of $26.43 with
Info
$131.56
or 4 payments of $32.89 with
Info
$267.70
or 4 payments of $66.92 with
Info
$78.25
or 4 payments of $19.56 with
Info
$148.49
or 4 payments of $37.12 with
Info
$66.12
or 4 payments of $16.53 with
Info
$73.91
or 4 payments of $18.48 with
Info