Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR CONTINENTAL 120, 129-MB3339AM 020
Part Number: MB3339AM 020
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | CONTINENTAL 120, 129 |
| Pair Of set | 3 |
| Weight | 1.144 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.77 |
| Width | 3.54 |
| SKU | kingbear-MB3339AM020 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$316.89
or 4 payments of $79.22 with
Info
$411.84
or 4 payments of $102.96 with
Info
$84.66
or 4 payments of $21.16 with
Info
$73.91
or 4 payments of $18.48 with
Info
$102.27
or 4 payments of $25.57 with
Info
$217.36
or 4 payments of $54.34 with
Info
$750.46
or 4 payments of $187.62 with
Info
$128.58
or 4 payments of $32.15 with
Info