Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR CHEVROLET V6 200-MB 445SI 050
Part Number: MB 445SI 050
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | CHEVROLET V6 200 |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 1.426 |
| Length | 5.12 |
| Height | 1.77 |
| Width | 3.54 |
| SKU | kingbear-MB445SI050 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$113.71
or 4 payments of $28.43 with
Info
$227.66
or 4 payments of $56.91 with
Info
$102.27
or 4 payments of $25.57 with
Info
$78.25
or 4 payments of $19.56 with
Info
$457.60
or 4 payments of $114.40 with
Info
$154.21
or 4 payments of $38.55 with
Info
$267.70
or 4 payments of $66.92 with
Info
$118.07
or 4 payments of $29.52 with
Info