Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR CHEVROLET 369-502 Gen IV, V, VI -MB 556XPSTDX
Part Number: MB 556XPSTDX
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | CHEVROLET 369-502 Gen IV, V, VI |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.8634 |
| Length | 11.505 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB556XPSTDX |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$476.48
or 4 payments of $119.12 with
Info
$292.41
or 4 payments of $73.10 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$113.71
or 4 payments of $28.43 with
Info
$298.13
or 4 payments of $74.53 with
Info
$150.55
or 4 payments of $37.64 with
Info
$90.61
or 4 payments of $22.65 with
Info
$411.84
or 4 payments of $102.96 with
Info