Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR Chev 400 O/S flange .010-MB5201AM 050
Part Number: MB5201AM 050
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | Chev 400 O/S flange .010 |
| Pair Of set | 5 |
| Weight | 1.77 |
| Length | 5.118 |
| Height | 1.772 |
| Width | 3.543 |
| SKU | kingbear-MB5201AM050 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$476.48
or 4 payments of $119.12 with
Info
$292.41
or 4 payments of $73.10 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$113.71
or 4 payments of $28.43 with
Info
$150.55
or 4 payments of $37.64 with
Info
$90.61
or 4 payments of $22.65 with
Info
$411.84
or 4 payments of $102.96 with
Info
$146.20
or 4 payments of $36.55 with
Info