Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR BMW M20, M50 2.0L, 2.5L, 2.7L-MB7039XP STDX
Part Number: MB7039XP STDX
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | BMW M20, M50 2.0L, 2.5L, 2.7L |
| Pair Of set | 7 |
| Weight | 1.5158 |
| Length | 11.505 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
| SKU | kingbear-MB7039XPSTDX |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$316.89
or 4 payments of $79.22 with
Info
$411.84
or 4 payments of $102.96 with
Info
$84.66
or 4 payments of $21.16 with
Info
$271.36
or 4 payments of $67.84 with
Info
$73.91
or 4 payments of $18.48 with
Info
$102.27
or 4 payments of $25.57 with
Info
$217.36
or 4 payments of $54.34 with
Info
$128.58
or 4 payments of $32.15 with
Info