Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Crankshaft Main Bearings FOR AUDI/VW ABV, AES, AUE-MB7089AM0.25
Part Number: MB7089AM0.25
| Type | Crankshaft Main Bearings |
| Compatible Vehicle | AUDI/VW ABV, AES, AUE |
| Pair Of set | 7 |
| Weight | 1.12 |
| Length | 4.72 |
| Height | 1.57 |
| Width | 2.76 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-MB7089AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$223.08
or 4 payments of $55.77 with
Info
$92.43
or 4 payments of $23.11 with
Info
$146.20
or 4 payments of $36.55 with
Info
$98.38
or 4 payments of $24.59 with
Info
$286.00
or 4 payments of $71.50 with
Info
$158.56
or 4 payments of $39.64 with
Info
$104.34
or 4 payments of $26.09 with
Info
$97.93
or 4 payments of $24.48 with
Info