Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR VALIANT 225, SLANT SIX 1976-CR6615AM 030
Part Number: CR6615AM 030
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | VALIANT 225, SLANT SIX 1976 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.67 |
| Length | 5.91 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.56 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR6615AM030 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$124.70
or 4 payments of $31.18 with
Info
$73.22
or 4 payments of $18.30 with
Info
$70.24
or 4 payments of $17.56 with
Info
$129.51
or 4 payments of $32.38 with
Info
$41.18
or 4 payments of $10.29 with
Info
$95.64
or 4 payments of $23.91 with
Info
$12.35
or 4 payments of $3.09 with
Info
$96.33
or 4 payments of $24.08 with
Info