Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR T0Y0TA 3VZE-CR6641AM0.25
Part Number: CR6641AM0.25
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | T0Y0TA 3VZE |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.494 |
| Length | 5.91 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.56 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR6641AM0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$131.11
or 4 payments of $32.78 with
Info
$77.79
or 4 payments of $19.45 with
Info
$27.43
or 4 payments of $6.86 with
Info
$537.68
or 4 payments of $134.42 with
Info
$51.94
or 4 payments of $12.98 with
Info
$52.62
or 4 payments of $13.15 with
Info
$89.23
or 4 payments of $22.31 with
Info
$47.59
or 4 payments of $11.90 with
Info