Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR Suzuki G13A, G13B, G13BA, G13BB-CR4605XP
Part Number: CR4605XP
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | Suzuki G13A, G13B, G13BA, G13BB |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | |
| Length | 9.05511811023622 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 4.52755905511811 |
| SKU | kingbear-CR4605XP |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$109.37
or 4 payments of $27.34 with
Info
$90.38
or 4 payments of $22.59 with
Info
$106.16
or 4 payments of $26.54 with
Info
$135.23
or 4 payments of $33.81 with
Info
$112.80
or 4 payments of $28.20 with
Info
$251.68
or 4 payments of $62.92 with
Info
$133.61
or 4 payments of $33.40 with
Info
$97.70
or 4 payments of $24.43 with
Info