Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 (incl. Turbo)-CR4125SI0.5
Part Number: CR4125SI0.5
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | SUBARU EJ20/EJ22/EJ25 (incl. Turbo) |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.348 |
| Length | 4.02 |
| Height | 0.98 |
| Width | 2.24 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR4125SI0.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$50.10
or 4 payments of $12.53 with
Info
$97.70
or 4 payments of $24.43 with
Info
$73.22
or 4 payments of $18.30 with
Info
$56.97
or 4 payments of $14.24 with
Info
$130.65
or 4 payments of $32.66 with
Info
$77.79
or 4 payments of $19.45 with
Info
$320.32
or 4 payments of $80.08 with
Info
$67.50
or 4 payments of $16.88 with
Info