Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR RENAULT 1,7 1,8-CR4019XP
Part Number: CR4019XP
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | RENAULT 1,7 1,8 |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | |
| Length | 9.05511811023622 |
| Height | 0.984251968503937 |
| Width | 4.52755905511811 |
| SKU | kingbear-CR4019XP |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$90.14
or 4 payments of $22.54 with
Info
$66.35
or 4 payments of $16.59 with
Info
$44.85
or 4 payments of $11.21 with
Info
$63.15
or 4 payments of $15.79 with
Info
$60.63
or 4 payments of $15.16 with
Info
$195.17
or 4 payments of $48.79 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$302.02
or 4 payments of $75.50 with
Info