Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR Porsche 2.0 & 2.2 911 & 914-CR6855XP0.25
Part Number: CR6855XP0.25
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | Porsche 2.0 & 2.2 911 & 914 |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.844 |
| Length | 0 |
| Height | 0 |
| Width | 0 |
| SKU | kingbear-CR6855XP0.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$161.07
or 4 payments of $40.27 with
Info
$50.10
or 4 payments of $12.53 with
Info
$281.42
or 4 payments of $70.36 with
Info
$60.18
or 4 payments of $15.04 with
Info
$132.70
or 4 payments of $33.17 with
Info
$43.47
or 4 payments of $10.87 with
Info
$125.84
or 4 payments of $31.46 with
Info
$88.78
or 4 payments of $22.20 with
Info