Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR PERKINS 4.154, 4.203-CR 454AM 030
Part Number: CR 454AM 030
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | PERKINS 4.154, 4.203 |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.893 |
| Length | 4.72 |
| Height | 1.57 |
| Width | 2.76 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR454AM030 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$178.46
or 4 payments of $44.62 with
Info
$34.32
or 4 payments of $8.58 with
Info
$283.71
or 4 payments of $70.93 with
Info
$76.88
or 4 payments of $19.22 with
Info
$45.76
or 4 payments of $11.44 with
Info
$105.48
or 4 payments of $26.37 with
Info
$109.82
or 4 payments of $27.45 with
Info
$167.71
or 4 payments of $41.93 with
Info