Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR ISUZU-LUV-CR4434AM1.25
Part Number: CR4434AM1.25
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | ISUZU-LUV |
| Pair Of set | 4 |
| Weight | 0.525 |
| Length | 4.02 |
| Height | 0.98 |
| Width | 2.24 |
| SKU | kingbear-CR4434AM1.25 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$90.14
or 4 payments of $22.54 with
Info
$66.35
or 4 payments of $16.59 with
Info
$44.85
or 4 payments of $11.21 with
Info
$60.63
or 4 payments of $15.16 with
Info
$195.17
or 4 payments of $48.79 with
Info
$289.43
or 4 payments of $72.36 with
Info
$302.02
or 4 payments of $75.50 with
Info
$236.81
or 4 payments of $59.20 with
Info