Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHRYSLER 273ci 318ci 340ci 360ci-CR 805XPN 020X
Part Number: CR 805XPN 020X
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHRYSLER 273ci 318ci 340ci 360ci |
| Pair Of set | 8 |
| Weight | 1.0076 |
| Length | 8.97 |
| Height | 2.145 |
| Width | 4.29 |
| SKU | kingbear-CR805XPN020X |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$109.37
or 4 payments of $27.34 with
Info
$90.38
or 4 payments of $22.59 with
Info
$106.16
or 4 payments of $26.54 with
Info
$135.23
or 4 payments of $33.81 with
Info
$112.80
or 4 payments of $28.20 with
Info
$133.61
or 4 payments of $33.40 with
Info
$97.70
or 4 payments of $24.43 with
Info
$171.60
or 4 payments of $42.90 with
Info