Please purchase the item according to the part number
Item: KINGS Connecting rod bearing FOR CHRYSLER 226 (3.7L)-CR6825SI0.5
Part Number: CR6825SI0.5
| Type | Connecting rod bearing |
| Compatible Vehicle | CHRYSLER 226 (3.7L) |
| Pair Of set | 6 |
| Weight | 0.639 |
| Length | 5.91 |
| Height | 1.18 |
| Width | 2.56 |
Crossover Part number:
| SKU | kingbear-CR6825SI0.5 |
| Brand | KING BEARING |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
$109.37
or 4 payments of $27.34 with
Info
$90.38
or 4 payments of $22.59 with
Info
$106.16
or 4 payments of $26.54 with
Info
$112.80
or 4 payments of $28.20 with
Info
$251.68
or 4 payments of $62.92 with
Info
$133.61
or 4 payments of $33.40 with
Info
$97.70
or 4 payments of $24.43 with
Info
$171.60
or 4 payments of $42.90 with
Info