ITEM: Inline Gauge Adaptor 5/16 - 3/8 Black Billet 1/8" NPT Female
PRODUCT INFORMATION
SGA1008 - Inline Gauge Adaptor 5/16 - 3/8 Black Billet 1/8" NPT Female
This billet aluminium T-Piece is ideal as an inline gauge adaptor and has stepped barbs allowing use with either 5/16" or 3/8" fuel lines.
Features:
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGA1008 |
| Barcode | 9348391017919 |
| Length | 130mm |
| Width | 40mm |
| Height | 140mm |
| Cubic | 0.0007m2 |
| Weight | 0.10kg |
| SKU | SAAS-SGA1008 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$185.02
or 4 payments of $46.26 with
Info
$34.74
or 4 payments of $8.69 with
Info
$38.45
or 4 payments of $9.61 with
Info
$89.19
or 4 payments of $22.30 with
Info
$55.00
or 4 payments of $13.75 with
Info
$129.95
or 4 payments of $32.49 with
Info