ITEM: Harness Surrounds 1 pair Suits GT Seats
PRODUCT INFORMATION
HS1003 Harness Surrounds 1 pair Suits GT Seats
These are a set (pair) of replacement harness surrounds and suit a variety of SAAS Automotive Seats
Compatible With:
SHIPPING DETAILS
| SKU | HS1003 |
| Barcode | 9348391022852 |
| Length | 250mm |
| Width | 50mm |
| Height | 70mm |
| Cubic | 0.0009m2 |
| Weight | 0.20kg |
| SKU | SAAS-HS1003 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 50.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$399.00
or 4 payments of $99.75 with
Info
$419.00
or 4 payments of $104.75 with
Info
$419.00
or 4 payments of $104.75 with
Info
$361.90
or 4 payments of $90.47 with
Info
$602.22
or 4 payments of $150.56 with
Info
$602.22
or 4 payments of $150.56 with
Info
$658.90
or 4 payments of $164.72 with
Info