Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for VW Golf 4 R32 - 2002-2005 29438-1
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| VW | GOLF | 09/02-06/05 MKIV1J1 Hatchback 3.2 R32 4motion |
| SKU | handr-29438-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$786.50
or 4 payments of $196.62 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$479.05
or 4 payments of $119.76 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info