Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Porsche 911 Turbo S - 2012-on 28880-3
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| PORSCHE | 911 | 01/16-on 991 Convertible 3.8 Turbo S |
| PORSCHE | 911 | 01/16-on 991 Coupe 3.8 Turbo S |
| PORSCHE | 911 | 09/13-on 991 Coupe 3.8 Turbo S |
| PORSCHE | 911 | 12/13-on 991 Convertible 3.8 Turbo S |
| SKU | handr-28880-3 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$1,298.70
or 4 payments of $324.68 with
Info
$741.00
or 4 payments of $185.25 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$1,202.50
or 4 payments of $300.62 with
Info