Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Porsche 911 Turbo S - 2006-2012 29111-1
| Application | Perrformance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| PORSCHE | 911 | 02/10-12/12 997 Coupe 3.8 Turbo S |
| PORSCHE | 911 | 03/06-12/09 997 Coupe 3.6 Turbo |
| PORSCHE | 911 | 09/07-12/09 997 Convertible 3.6 Turbo |
| PORSCHE | 911 | 09/09-12/12 997 Coupe 3.8 Turbo |
| SKU | handr-29111-1 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$843.84
or 4 payments of $210.96 with
Info
$904.32
or 4 payments of $226.08 with
Info
$1,430.00
or 4 payments of $357.50 with
Info
$478.50
or 4 payments of $119.62 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$526.90
or 4 payments of $131.72 with
Info
$529.92
or 4 payments of $132.48 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info