Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Mercedes SLK350 - 2011-on 28913-2
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| MERCEDES-BENZ | SLK | 02/11-on R172 Convertible 350 (172.457) |
| SKU | handr-28913-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$929.50
or 4 payments of $232.38 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$789.12
or 4 payments of $197.28 with
Info
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$616.32
or 4 payments of $154.08 with
Info
$694.08
or 4 payments of $173.52 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info