Item: H&R Coil Spring Lowering Kit for Audi S3 Convertible - 2014-on 28810-2
| Application | Performance |
|---|---|
| Components Per | 4 Coils |
| AUDI | A3 | 03/14-on 8VE,8V7 Convertible S3 quattro |
| SKU | handr-28810-2 |
| Brand | H&R |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.300m |
$649.99
or 4 payments of $162.50 with
Info
$1,287.00
or 4 payments of $321.75 with
Info
$573.12
or 4 payments of $143.28 with
Info
$858.00
or 4 payments of $214.50 with
Info
$688.32
or 4 payments of $172.08 with
Info
$673.92
or 4 payments of $168.48 with
Info
$158.40
or 4 payments of $39.60 with
Info
$715.00
or 4 payments of $178.75 with
Info