| Condition | NEW |
| Item | HIGH CAPACITY OIL PAN |
| Brand | GREDDY |
| Note | Images are for illustration purpose only. Actual product may vary. |
| Fitment |
SILVIA 180SX (R) PS13 S14 S15 |
| Country of Manufacture |
Made in Japan |
| SKU | GREDDY-13525901 |
| Brand | GREDDY |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.045000000m3 |
$1,872.20
or 4 payments of $468.05 with
Info
$22.99
or 4 payments of $5.75 with
Info
$41.53
or 4 payments of $10.38 with
Info
$399.95
or 4 payments of $99.99 with
Info
$58.99
or 4 payments of $14.75 with
Info
$129.98
or 4 payments of $32.49 with
Info