ITEM: Genuine Mitsubishi Clutch Assembly for evo x sst auto - 2300A045
SPECIFICATIONS
| Brand | Mitsubishi |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 2300A045 |
| SKU | 2300A045 |
| Product | Genuine Mitsubishi Clutch Assembly 2300A045 |
| SKU | mitsubishi-2300A045 |
| Brand | MITSUBISHI |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.090000000m3 |
$2,000.00
or 4 payments of $500.00 with
Info
$2,024.83
or 4 payments of $506.21 with
Info
$6,003.25
$1,617.83
or 4 payments of $404.46 with
Info
$2,246.00
or 4 payments of $561.50 with
Info
$1,190.48
or 4 payments of $297.62 with
Info
$2,300.00
or 4 payments of $575.00 with
Info