ITEM: Gauge Pillar Pod for Patrol 1997 - 2016 GU - Y61
PRODUCT INFORMATION
SGP4203 - Gauge Pillar Pod Patrol 1997 - 2016 GU - Y61
Features:
SPARES/SPECS
| Download | Fitting Instructions |
SHIPPING DETAILS
| SKU | SGP4203 |
| Barcode | 9348391012518 |
| Length | 200mm |
| Width | 90mm |
| Height | 780mm |
| Cubic | 0.0140m2 |
| Weight | 0.80kg |
| SKU | SAAS-SGP4203 |
| Brand | SAAS |
| Shipping Weight | 10.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
$544.50
or 4 payments of $136.12 with
Info
$468.13
or 4 payments of $117.03 with
Info
$399.95
or 4 payments of $99.99 with
Info
$658.90
or 4 payments of $164.72 with
Info
$484.66
or 4 payments of $121.17 with
Info
$658.90
or 4 payments of $164.72 with
Info